کتاب دکترین شوک

کتاب دکترین شوک. نویسنده نائومی کلاین
کتاب دکترین شوک. نوشته نائومی کلاین

ظهور سرمایه داری فاجعه محور
مجموعه “پشت پرده مخملین” -۴

کتاب دکترین شوک
مولف:
نائومی کلاین
ترجمه: مهرداد(خلیل)شهابی
میر محمود نبویمتن پشت جلت کتاب دکترین شوک

کارها نائومی کلاین در عرصه روزنامه نگاری، نویسندگی و ساختن فیلم جوایزی را نصیب او کرده و تالیفات وی به نزدیک به ۳۰ زبان ترجمه شده است. در چهارچوب فعالیت های “برنامه ی اندیشه های اجتماعی Miliband”، از خانم کلاین برای ایراد سخنرانی هایی در (LSE) دعوت شده است.

ایشان از دانشگاه کنیگز کالج کانادا دارای دکتری افتخاری در حقوق مدنی است. در چهارچوب فعالیت های “برنامه ی اندیشه های اجتماعی Miliband”، از خانم کلاین برای ایراد سخنرانی هایی در (LSE) دعوت شده است. ایشان از دانشگاه کنیگز کالج کانادا دارای دکتری افتخاری در حقوق مدنی است.

این کتاب از دسیسه های سیاسی برای تحمیل سیاست های اقتصادی نامطلوب بر کشوره های مقاوم و تلفات انسانی ناشی از اجرای این گونه سیاست ها توصیفی غنی به دست دهد و از غرور بیجای فریدمن و پیروان دکترینش تصویری نگران کننده به نمایش می گذارد.
جوزف استیگلیتز(برنده جایزه نوبل اقتصاد)

“عالی است – از مهم ترین آثاری که از گذشته های دور تا به امروز خوانده ام.”
-هوارد زین (مورخ برجسته فقید و نویسنده کتاب ماندگار تاریخ مردمی ایالات متحده)

نائومی کلاین از مهم ترین صداهای نو در روزنامه نگاری امروز آمریکاست. او زیر و زبر جهانی سازی را می داند.”
-سیمور هرش، روزنامه نگار کاوشگر برجسته آمریکایی (نویسنده مقاله “کشتار جمعی در مای لای ۵”، کتاب به من دروغ نگو-نشر اختران)

کتاب دکترین شوک یک داستان واقعی از جریان های اقتصاد و سیاسی جهان است

“این کتاب یک رازگشایی است! کلاین، با شجاعتی بی مانند و به روشنی، مهم ترین و ضروری ترین کتاب نسل خود را به رشته تحریر درآورده است.. کتابی چنان پراهمیت و رازگشا که، به احتمال زیاد، عاملی تسریع کننده، یک نقطه عطف و یک نقطه اوج در نهضت عدالت اقتصادی و اجتماعی شمرده خواهد شد.”
-تیم رابینز، هنرپیشه پیشرو آمریکایی

نائومی کلاین نویسنده   کتاب دکترین شوک روزنامه نگاری و نویسندگ و مستندساز و تالیفات بسیاری دارد.
نائومی کلاین نویسنده کتاب دکترین شوک روزنامه نگاری و نویسندگ و مستندساز و تالیفات بسیاری دارد.

این کتاب با توضیح و تفصیل مطبوعی پیشامدهای اقتصادی در کشور شیلی پس از کودتا، در آرژانتین پس از جنگ فالکلند، کشور لهستان پس از فروپاشی کمونیسم، جهان دومی همچون روسیه پس از فروپاشی شوروی، کشور آفریقای جنوبی پس از فروپاشی آپارتاید، چین پس از شروع اصلاحات، آمریکا پس از اتفاق یازده سپتامبر ۲۰۰۱، عراق پس از اشغال، فیلیپین پس از سونامی و آمریکا پس از حاصل شدن طوفان کاترینا را گزارش کرده و برداشتی مبتنی بر نوع نگاه خود از وقایع آنجا راعنوان می کند.خواندن این کتاب به تمام کسانی که در کشورمان ایران در معرض آموزش های اقتصاد قرار دارنند اکیدا توصیه می شود.
انتشارات کتاب آمه

  • شرکت پژوهش ساوالان.. SELCO.IR
  • موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان..www.SELCO.ir
  • ترجمه تخصصی انگلیسی و عربی به فارسی

این مرکز با انجام مجموعه خدمات پژوهشی و دانشجویی، خود را به عنوان پژوهشی ترین مجموعه کامل معرفی کرده است. 

اکسپت کاران متخصص؛ مترجمین؛ ویراستاران؛ تایپیست ها؛ چاپ کتاب ها؛ تبدیل پایان نامه به کتاب؛ طراحی جلد و صفحه بندی؛ نمایندگی رسمی ارسال پیامک انبوه
 موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان..  www.SELCO.ir

پژوهش ساوالان.. www.SELCO.ir

پژوهش ساوالان.. www.SELCO.ir مشاوره تخصصی پروژه های پژوهشی در ترجمه تایپ. ساده، فرمولی و رسم جداول و اشکال/فارسی، لاتین، عربی صفحه بندی/شیت بندی حرفه ای و طراحی اختصاصی جلد صفحه آرایی و فهرست بندی کتاب و مجلات،کاتالوگ و بروشور اکسپت/پذیرش مقالات آی اس آی/ ISI-ISC چاپ کتاب درتیراژ 20 تا 5000 جلد ترجمه تخصصی و دانشجویی ویراستاری متون نمایندگی رسمی، بیمه عمر و سرمایه گذاری؛ Savalan Research -SINIGH - Official website : WWW.SELCO.IR Call us : (+98) 02166003007 Call us : (+98) 02155402501 Call us : (+98) 09128391688 Call us : (+98) 09305740756 Call us : (+98) 09305740761 E-mail : selcoir.mails@gmail.com Website Admin : info@selco.ir Yahoo ID : selcoir.mails@yahoo.com Ltd 2012-2019

ممکن است بپسندید...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SELCO.IR

کانال اطلاعات علمی محض پژوهش ساوالان را هر روز در telegram دنبال کنید.

ورود به دنیای دانش خداحافظی با دانش
موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. دپارتمان پژوهش SELCO.ir دپارتمان فروشگاه ALINCO.ir؛ دپارتمان سیاست OLARCO.ir دفتر فنی3007 6600 021/ مستقیم 09128391688/ سامانه 5000203241
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس